Co prodávat na slevových serverech alá Slevomat?

Se slevovými servery se roztrhl v České republice pytel. Každý zná Slevomat a něco už na slevových serverech koupil. Mnoho ať už drobných živnostníků nebo firem, na něm něco zkusilo prodávat či úspěšně prodává. Na slevomatech se prodává všelicos a dnes se podrobněji podíváme na to, co se na slevových serverech vyplácí podávat a co je zase ztráta času, jak pro nabízející, tak pro majitelé slevomatu.

Pod drobnohled jsem si vzal a data čerpal z  Ostravských slevových severů slevinek.cz a doluj.cz, konkrétně z jejich historie proběhlých obchodů, takže díky jim za volně dostupné data. Data jsou pro snadnou orientaci seřazena do skupin dle zájmů:

a) Prodej tuzemských a zahraničních zájezdů na slevových serverech

b) Prodej kupónu na jídlo na slevových serverech

c) Prodej voucherů na Zdraví a vzhled na slevových serverech

d) Prodej doplňků na slevových serverech

 

 

Češi kupují na slevových serverech zájezdy pod 5 tisíc korun k moři a tuzemské za třetinu

Na Slevinku nabízeli okolo března zájezd za necelé 3 000 Kč a moc s ním neuspěli o měsíc později nabízeli zájezd za 799,- Kč a prodali hezkých 13 kusů. Na  Doluj.cz se s tím v poslední době nemazlili a nabídli zákazníkům jejich slevového portálu zájezdy za ceny vyšší než 10 tisíc korun, se kterými bohužel neuspěli. Na druhou stranu to byl zajímavý podnikatelský nápad, jak se trochu napakovat na boomu prázdninových zájezdů. Naopak zájezdy pod 5 tisíc korun umí Doluj prodávat a celkem jich prodali hezkých pár set.  Nakonec mne zaujal víkend v penziónu poblíž Žermanické přehrady, kterých se prodalo hezkých osmatřicet, takže Češi rádi šlapadla a Žermánky. Velmi zajímavých 500 zájezdů bylo prodáno při 63% slevě za necelé tři tisíce. Na slevových serverech lze prodávat i drahžší zájezdy a v mnoha případech je 50ti procentní sleva dostačující.

 

 

 

 

 

 

 

 

Prodej voucherů Tuzemské zájezdy na slevových serverech

 

 

 

 

 

 

 

 

Prodej voucherů Zahraniční zájezdy na slevových serverech

 

Se slevou 50% na slevových serverech voycher na jídlo prodáte, ale opravdové žně přicházejí při slevě nad 50%

Page 1 of 3 | Next page